loader image

Kantory

Najbardziej popularne kantory którym zaufało już setki tysięcy inwestorów kryptowalutowych. Bez problemu kupisz tam kryptowaluty za tradycyjne waluty.

Giełdy

Przygotowaliśmy dla was cztery najbardziej znane giełdy kryptowalut, które możemy z czystym sercem polecić każdemu. Kupisz, wymienisz i sprzedasz każdą kryptowalutę.

Przydatne Linki

Kilka niezbędnych stron bez których nie obejdzie się osoba inwestująca na rynku kryptowalut.

• giełdy, kantory, linki do stron www wymienione w tekście zostały wykorzystane, jako przykłady edukacyjne. Powyższe informacje nie mają na celu reklamowania konkretnych podmiotów i w związku z tym nie zostało również pobrane żadne wynagrodzenie. Informacje zostają przekazane hobbystycznie przez CryptoENTUZJASTÓW, widzących ogromny potencjał w technologii blockchain.

• przedstawione na stronie opinie i schematy działania są tylko i wyłącznie prywatnymi przemyśleniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

• przedstawiliśmy Wam „narzędzia”, a od Waszej inteligencji i wyczucia zależy, jak je wykorzystacie – zalecamy ostrożność, zgłębianie tematu i życzymy Wam wszystkim powodzenia!

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro